СЪТРУДНИК ОТДЕЛ „МАРКЕТИНГ И ТЪРГОВИЯ“ - обработка на снимки с Photoshop

Описание

ПОЛИКОНТАКТ" търси СЪТРУДНИК ОТДЕЛ „МАРКЕТИНГ И ТЪРГОВИЯ“

Изисквания:
- икономическо образование в областта на Маркетинга, Търговията, Рекламата или друга релевантна специалност
- интереси и практически умения в областта на предпечата и обработката на снимки с Photoshop - усет за съчетание на цветове и изображения
- предимство е практически опит в поддържането на онлайн магазин - писането на текстове и кратки публикации, поддържане на личен блог и/или страница
- правилен изказ и правопис на български език, предимство - владеене на добър английски език
- умение за работа в екип и желание за развитие

Отговорности:
- обработка на снимки
- регистрация на фирмени профили в различни портали и поддържане на социални медии
- актуализация на съдържание и поддържане на фирмен сайт

Допълнителна информация:
- АКО КАНДИДАТИТЕ НЯМАТ ПРАКТИЧЕСКИ ОПИТ В ПОДДЪРЖАНЕТО НА ОНЛАЙН МАГАЗИН, НО ВЛАДЕЯТ МНОГО ДОБРЕ PHOTOSHOP, ФИРМАТА ПРЕДЛАГА ОБУЧЕНИЕ
- позицията е подходяща за студенти

Начин на кандидатстване:
Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените изисквания, изпратете Ваша подробна автобиография със снимка. Oдобрените по документи кандидати ще бъдат уведомени за последващо интервю.

Предоставените от Вас лични данни подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.
Лиценз на „ПОЛИКОНТАКТ‛ ЕООД: 1702/17.03.2014 год.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Друг

Категория:

Софтуер/ Разработка и поддръжка
Aдминистративна дейност и продажби

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

град Варна 9002, район "Одесос", бул. "Приморски" № 131

Дата:

23.07.2018

Организация:

Поликонтакт ЕООД
Агенция за подбор на персонал