.NET Back-End Software Engineer по проект за иновации и конкурентоспособност

.NET Back-End Software Engineer

JavaScript / ASP.NET,

Отговорности:

* Анализиране, проектиране и специфициране на нови софтуерни решения
* Определяне и създаване на фунционакностите и архитектурата на отделните компоненти.
* Принос във всички фази от работния процес с предложения и решения в планирането.
* Програмиране на нови компоненти
* Отстраняване на възникнали проблеми по съществуващ софтуер

Изисквания:

* образование - висше образование, образователно-квалификационна степен "бакалавър";
* квалификация - програмист или еквивалент;
* професионален опит - наличие на не по-малко от 2 години професионален опит в сферата на * програмирането, ИКТ, разработването на програмни продукти или еквивалент.

Технологии

* Основни познания в програмирането - обектно ориентирани принципи, структуриране на данни, алгоритми, шаблони за дизайн, memory management и т.н.
• Отлично познаване на JavaScript и Node.js
• Отлично познаване на MS SQL Database
• Отлично познаване на ASP.NET, ASP.NET MVC, ASP.NET Web API, and ASP.NET Web Pages (Razor); XML, HTML, JavaScript (jQuery).
• Отлично познаване на SOAP/Rest services and Web API;
• Отлично познаване на GIT Source control
• Debugging and problem-solving skills;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Софтуер/ Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Райна Княгиня 7, София 1100, София

Дата:

29.08.2018

Организация:

Direct - Куриер