Позиция: PHP/MySQL Developer

Extensa Web Development е основана през 2009 година и е фокусирана върху разработката и поддръжката на електронни магазини, уеб сайтове и уеб базиран софтуер. Компанията е една от най-реномираните за разработка и поддръжка на Magento-базирани електронни магазини.

Екстенза е също така разработчик на модули за електронни магазини, като портофлиото на компанията включва проекти за Econt, Speedy, Fibank, DSK Bank, ePay и още десетки разработки за чуждестранни клиенти.

Поради темпа на растеж на и с цел реализиране на огромния потенциал на компанията, търсим талантливи уеб програмисти с желание да се развиват в сектора на електронната търговия.

Компанията предлага:

+ отлично възнаграждение съобразено с опита и знанията на кандидата;
+ допълнителни социални и парични бонуси;
+ безсрочен трудов договор;
+ работа по интересни и иновативни проекти;
+ обучение и усъвършенстване;
+ професионално развитие;
+ ясно регламентирани условия за работа;

Отговорности:

* проектиране, разработка и поддръжка на електронни магазини, уеб сайтове и уеб базиран софтуер;
* разработване на нови модули, поддръжка и обновяване на съществуващи уеб сайтове и софтуер;

Изисквания:

* отлично владеене на PHP;
* отлично владеене на MySQL;
* опит в проектиране и нормализация на релационни бази данни;
* добри познания по HTML, СSS, JavaScript (jQuery), XML, AJAX;
* познаване на уеб стандартите;
* опит в работа с SVN/Git;
* минимум 1 година опит в разработването на динамични уеб сайтове/софтуер с PHP/MySQL;
* владеене на английски език на работно ниво;
* умение за работа в екип;

Допълнителни умения и опит, считани за предимство:
* опит в работа с PHP frameworks;
* разбиране на ООП и алгоритми;
* познаване на MVC-модела и основните design patterns;
* опит в инсталация, настройка, модификация, интеграция и работа с open source решения (Magento, OpenCart, PrestaShop, Wordpress, Drupal и др.);
* познаване на актуалните технологии в сферата на уеб програмирането;

За да кандидатствате за тази позиция моля изпратете в електронен вариант следната информация:
* автобиография (CV)
* портфолио с реализирани проекти
* примерен код (незадължително)
* актуална снимка (незадължително)

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО към посоченото портфолио приложете информация каква част от всеки проект е изпълнен от Вас.

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО вписвайте телефон за обратна връзка и посочете позицията, за която кандидатствате.

Само одобрени по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. "Екстенза Уеб Дивелъпмънт" ООД се задължава да ги разглежда при строга конфиденциалност и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.https://www.jobs.bg/job/4476334

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Софтуер/ Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Попова Шапка 26

Дата:

31.08.2018

Организация:

\\\"Екстенза Уеб Дивелъпмънт\\\" ООД

Повече информация за \\\"Екстенза Уеб Дивелъпмънт\\\" ООД може да получите ТУК