Python Developer- София

Описание

Python Developer
Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

За наш клиент, водеща компания в сферата на електрониката, търсим:

Отговорности:
• Проектиране, изграждане и модифициране на вътрешни онлайн услуги;
• Планиране, оценяване и спазване на поставените срокове;
• Представяне и обсъждане на решения с отговорните лица.

Изисквания:
• Владеене на Python и Django;
• Опит с релационни бази данни (желателно PostgreSQL);
• Опит HTML/Javascript/Bootstrap/SASS;
• Опит с Git;
• Опит с RabbitMQ/MQTT е предимство;
• Опит с Django REST Framework, Angular/React/Vue или друг SPA framework е предимство;
• Владеене на английски език – писмено и говоримо;

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете актуална автобиография. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната агенция по заетостта №1814/8.12.2014

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

01.02.2019

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК