Координатор, бази данни с Иврит

NaXex Technological Development Ltd. is a leading software company focused on providing the most advanced technological solutions for the finance and trading industry. With a team of top tech talents, the company strives to build an easy yet powerful trading experience using desktops, web browsers, smartphones and tablets, while reliably processing over a billion transactions per year. Our team is growing and we have an eXcellent opportunity for you to join.
Наксекс Технолоджикъл Дивелъпмънт ЕООД е водеща софтуерна компания фокусирана в предлагането на високотехнологични решения за финансовата индустрия и брокерски фирми в целия свят. Във връзка със своето развитие на българския пазар, компанията търси:

Координатор, бази данни с иврит

Ако сте работили и търсите място, където да развиете вашия потенциал, Наксекс е подходящото място за вас. Кандидатствайте сега в нашия Екип „Управление на бази данни“ и станете част от експертите ни, които работят с последните софтуерни технологии.
Основни отговорности:
• Разработване графики и репорти за проследяване на продукта, идентифициране на ключови метрики и изпълнявате статистически анализи предимно на иврит;
• Поддържане на отчетната система на компанията;
• Определяне и анализиране тенденциите в големи потоци от бази данни;
• Разработване и внедрявате стратегии, които да оптимизират качеството и статистическата значимост на данните;
• Изготвянена анализи за прогнозиране на пазарни тенденции на израелския пазар;
Допълнителни задачи:
• Разработване и въвеждане на стратегии и инициатива за следване на организационните цели;
• Сътрудничество с колеги от различни функционални екипи, включително и комуникация с ръководители;

Необходими знания и умения:
• Опит с управление на бази данни в сферата на финансовата/ FOREX индустрия;
• Предимство е владеенето на следните софтуери SQL, QlickView, Business Objects, Tableau;
• Много добри познания в Excel и Wordpress;
• Средно образование;
• Препоръчително владеене на Английски език (говорим и писмен);
• Задължително владеене на Иврит (говорим и писмен, професионално ниво);
• Иновативно мислене;
• Ориентирани към постигането на високи резултати в договорени с бизнеса срокове;
• Комуникативност и умение за работа с клиенти;

Ние ви предлагаме:
• Гъвкаво работно време;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Програма за лоялни служители;
• Основно възнаграждение – 1538.57 -6093.00 лв.

Ако се интересувате от позицията, моля, изпратете ни вашата автобиография на електронна поща: hr@naxex-tech.com
Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго поверително.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Иврит език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

гр. София, ул. „Никола Тесла“ № 3, бл. офис сграда „BSR София 1

Дата:

05.09.2018

Организация:

NaXex Technological Development Ltd

Повече информация за NaXex Technological Development Ltd може да получите ТУК