Специалист човешки ресурси- Варна

Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

Използваш иновативни подходи и можеш да намериш и привлечеш най-добрите кандидати? Ние имаме предложение за теб!

Във връзка с разширяване дейността на наш клиент търсим Специалист човешки ресурси.

Позицията ти дава възможност да се срещаш и комуникираш ежедневно с интересни и различни хора, с цел подбор на най-подходящите таланти. Работата е изключително разнообразна и динамична, като имаш възможността да учиш нови неща и да придобиеш нови умения.

Какво е нужно, за да станеш част от екипа:
• Опит в подбор на персонал (минимум 1г.);
• Задълбочени познания на трудовото законодателство и практики в областта на човешките ресурси;
• Много добро владеене на анлийски език – писмено и говоримо;

Твоите отговорности ще включват:
• Да намираш топ кандидати за различни позиции;
• Да проучваш нови стратегии и HR практики;
• Да провеждаш обучения, които да стимулират служителите да са по-продуктивни и креативни;
• Да водиш администрацията на процеса по подбор и наемане;
• Да използваш иновативни и проактивни подходи за привличане, ангажиране и задържане на персонала;

Какво ще получиш като част от екипа:
• Възможност за професионално развитие и кариерно израстване;
• Вътрешнофирмени обучения;
• Стандартно работно време;
• Работа в динамична среда с енергичен и амбициозен екип;

Ако предизвикахме твоят интерес, можеш да ни изпратиш актуална автобиография.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

09.10.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК