Агент обслужване на видео игри с френски език

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините.

За един от нашите партньори, лидер в областта на обслужването на клиенти, търсим амбициозни и мотивирани специалисти с френски език, които желаят да се присъединят към нов, бързоразвиващ се екип в гр.Бургас

Основни задължения:

- Обслужване на клиентски запитвания по имейл;
- Разрешаване на казуси и клиентски проблеми;
- Координиране на различни канали за комуникация;
- Анализираш, администриране на получената информация.

Основни изисквания:

- Много добро владеене на френски език;
- Работно ниво на английски език – минимум А2-B1;
- Добра компютърна грамотност;
- Отлични комуникативни умения.

Компанията предлага:

- Мотивиращо високо заплащане + бонусна система;
- Богат социален пакет;
- Възможност за кариерно развитие във всички насоки на компаниите;
- Различни обучения и сертификати за служителите;
- Приветлива и модерна офис среда на комуникативна локация.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, ще очакваме актуалното Ви CV на английски език.

Ако имате допълнителни въпроси, може да се свържете директно с нас директно на 0882 356 944

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Услугите на са напълно конфиденциални и безплатни за кандидатите!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Френски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

23.10.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК