Стажант с отличен Немски език ниво C1 (Платен стаж)- София

Описание

Основни отговорности:
Отговаряне на запитвания на потребители на услугите на компанията, съгласно предварително проведено встъпително обучение.
Консултирането им в избора на най-походящите продукти за тях;
Информиране на клиентите за най-новите иновативни решения предлагани от компанията.

Компанията предлага:
Платено интерактивно обучение на немски език, включващо теория и практика с едни от най-добрите специалисти в тази област;
Опция за редовни смени или 3-сменен режим на работа след обучението (без нощни смени);
Допълнителни дни платен отпуск над стандартните 20 дни;
Високо възнаграждение за кандидати без опит с високо ниво на немски език + допълнителни бонуси;
Възможнос за наемане на постоянен ангажимент;
Придобиване на професионален опит в една стабилна международна компания с традиции и високи стандарти.

Изисквания:
Владеене на Немски език на отлично ниво писмено и говоримо;
Предишен опит не се изисква, но би бил предимство;
Отлични комуникативни умения;
Отлична компютърна грамотност.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
Стажант

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

03.01.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК