Шофьор/техник- София

От 2004 година насам „Изи Консулт“ се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

Екипът на Изи Консулт търси енергична и мотивирана личност за наши партньори, специалисти в сферата на търговия със висококачесвени масажни столове. Във връзка с разширяване на екипа, търсим шофьор/техник.

Какво търсим в теб?

Професионален опит;
Валидна шофьорска книжка- категория B;
Добри комуникационни умения;
Положително и професионално отношение към работата.
Ловкост в работата с малки части;
Добри организационни умения: приоритизиране на работния процес.

Твоите задължения ще бъдат да:

Доставяш поръчките на клиентите;
Инсталираш масажните столове (поставяне на болтове по указаните места);
Товариш и разтоварваш продуктите;
Опаковаш частите на масажните столове;
Изършваш ремонт на масажните столове при неизправност;
Работиш с финансови средства (наложени платежи от клиенти).

Компанията предлага:

Отлично възнаграждение;
Отлична бонус система;
Стандартно работно време: от 09:00ч. до 18:00ч.;
Удобна локация в центъра на София;
Въвеждащо обучение;
Трудов договор;
Работата се изпълнява от двама служителя;
Работа в млад и динамичен екип.

Ако прoявявате интерес към позицията може да се свържете с нас на тел: +359 889 831808 или изпратете директно автобиографията си!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

05.03.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК