Консултант комуникация с клиенти с Английски език

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

За наш клиент, който не просто произвежда продукти, а създава технически решения за своите клиенти, лидер в разработката на иновативни технологии и сензори за контрол, търсим: Консултант комуникация с клиенти с Английски език.

Ключови изисквания:
• отлично владeене на Английски език;
• опит на подобна позиция;
• работа с MS Office (Excel);
• аналитични и организационни умения.

Основни задължения:
• комуникация с клиенти и поддържане на добри взаимотношения с тях;
• събиране на обратна връзка от клиентите, с цел управление на удовлетвореността им;
• въвеждане, следене, организация и проследяване на клиентски поръчки и техния прогрес.

Компанията предлага:
• отлично заплащане + бонуси;
• допълнително здравно осигуряване;
• карта за спорт;
• ваучери за храна;
• възможност за работа от вкъщи.

При интерес от ваша страна, моля да изпратите вашата автобиография.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

16.01.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК