Програмист JAVA, JAVASCRIPT и други програмни езици

Описание

Подходящият кандидат за позицията трябва да притежава:
-Опит в областта на програмирането;
-Познаване на база данни MySQL;
-Задълбочени познания и работа с програмни езици:
JAVA, JavaScript, HTML, CSS, PHP и други програмни уеб езици;
-Опит с Blockchain, Supply Chain, Chain code, IPFS, IPS Tracking са предимство;

Ако се присъедините към нашия екип, задълженията ви ще включват:
-Разработване на платформа, която е базирана на Blockchain технологията и е предназначена за
криптиране на данни, както и тяхното проследяване;
-Свързване на платформата с различни външни технологии;

На одобреният кандидат ще се предложи:
-Адекватно възнаграждение;
-Работа по иновативен проект в технологична среда с доказани професионалисти;
-Възможности за развитие и обучение в иновативна среда;

Ако отговаряте на изискванията посочени по-горе може да изпратите вашето CV на ел.поща: info@trakiyaenergy.com
Местоработата е в гр.Казанлък

За повече информация:
0878563374, 0878563376

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Опит с Blockchain, Supply Chain, Chain code, IPFS, IPS Tracking

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 3000 до 3700 лева на месец

Категория:

Софтуер/ Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. Казанлък

Дата:

26.01.2019

Организация:

"Тракия Енерджи - 75" ЕООД

Повече информация за "Тракия Енерджи - 75" ЕООД може да получите ТУК