Специалист връзки с клиенти с Немски език

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.
Предлагаме Ви възможност да използвате езика, който владеете в различни, забавни и интересни проекти, в мултикултурна среда, на позицията: Специалист връзки с клиенти с Немски език.

Ключови изисквания:
• перфектно владеене на Немски език;
• желание за работа с клиенти;
• отлични комуникативни и организационни умения;
• добра компютърна грамотност;

Основни задължения:
• общуване с клиентите на компанията чрез чат, имейл и телефон;
• предоставяне на нужната на клиентите информация;
• изграждане на добри взаимоотношения с клиентите.

Компанията предлага:
• много добро заплащане + бонуси;
• фирмени обучения;
• допълнително здравно осигуряване и карта за спорт;
• комфортна работна атмосфера на комуникативна локация.

„Предизвикателствата правят живота интересен, а преодоляването им го прави осмислен.“ - Джошуа Марин

При интерес от ваша страна, моля да изпратите вашата автобиография.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. Велико Търново

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.12.2021

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК