Системен администратор

Описание

Основни отговорности:
- Софтуерно и хардуерно администриране на Windows базирани работни станции.
- Софтуерно и хардуерно администриране на Windows базирани сървъри.

Изисквания:
- Познания по хардуер, принтери, Windows Linux базирани операционни системи, мрежи и мрежови устройства, e-mail;
- Опит в администриране на Windows
- Добри аналитични, организаторски и комуникативни умения

Фирмата предлага:
- Tрудов договор
- Отлична работна среда и условия на труд
- Работа в млад екип

Месторабота:

гр.София,р-н Люлин,Северна индустриална зона,ул.Г.Караславов 14 А
Фирмата осигурява служебен транспорт сутрин и вечер от метростанция Люлин и метростанция Сливница
до Административната сграда и обратно

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Хардуер/Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Георги Караславов 14А, София 1360, София-град

Дата:

19.02.2019

Организация:

АКСОН БЪЛГАРИЯ АД

Детайли за организацията:

Повече информация за АКСОН БЪЛГАРИЯ АД може да получите ТУК