Консултант в кол център с Немски или Испански език

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.
За един от нашите партньори, лидер в областта на обслужването на клиенти, търсим мотивирани и комуникативни личности, за позицията: Консултант в кол център с Немски или Испански език.

Ключови изисквания:
• свободно владеене на Немски или Испански език;
• отлични комуникативни и аналитични умения;
• добра компютърна грамотност;

Основни задължения:
• комуникация с клиенти чрез чат, имейл и телефон;
• отговаряне на клиентски запитвания и предоставяне на нужната им информация, свързан с тяхните акаунти;
• предоставяне на информация за допълнителните услуги на компанията;
• изграждане на добри взаимоотношения с клиентите.

Компанията предлага:
• отлично заплащане + бонуси;
• фирмени обучения;
• ваучери за храна;
• допълнително здравно осигуряване и карта за спорт;
• модерна работна атмосфера на комуникативна локация на работа.

„Предизвикателствата правят живота интересен, а преодоляването им го прави осмислен.“ - Джошуа Марин

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език, Испански език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

20.02.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК