Системен Администратор

Вижън Системс ЕООД е амбициозна компания предлагаща компютри, компютърни технологии, търговия и сервизно обслужване на дигитално оборудване. От основаването си през 2007г. фирмата залага на най-новите електронни технологии и утвърдени продукти, както и на една семпла философия – качество, иновации и надеждност. Ние вярваме, че доброто обслужване и персоналното отношение напълно оправдават доверието, което ни гласуват многобройните ни клиенти.

Във връзка с разширяване дейността на компанията, Вижън Системс ЕООД търси мотивирана личност, която да се присъедини към нашия екип от професионалисти, заемайки позицията:

Основни отговорности:

• Изграждане и администриране на компютърни мрежи;
• Поддръжка на хардуер и софтуер, архивиране на база данни и отстраняване на възникнали проблеми през отдалечен контрол или на място при клиенти на фирмата.
• Инсталиране и конфигуриране на мрежово оборудване, операционни системи, приложен и служебен софтуер;
• Спазване, предлагане и разработване на процедури по поддръжка към нови или текущи клиенти, сключили абонаментен договор за поддръжка на ИТ инфраструктура;
• Постоянно следене на новостите в областта на информационните технологии и комуникациите;
• IT Help desk support към крайни потребители;
• Пълно обслужване на сървърни системи;
• Оформяне на сервизна документация;

Предимство:

• Много добри познания в областта на IT технологиите;
• Владеене на английски език (работно ниво);
• Свидетелство за управление на МПС (категория В);
• Администриране на компютърни мрежи ще се счита за голямо предимство;

Какво предлагаме:
• Работа в компания, която цени потенциала и бъдещето на екипа си;
• Конкурентно възнаграждение;
• Динамична и разнообразна работа, с възможност за професионално развитие;
• Приятна работна среда с млад и мотивиран екип;
• Постоянен трудов договор;
• Бонус схеми обвързани с постигнати лични резултати и резултатите на екипа;

Работната позиция е за гр. София.

Ако нашето предложение за работа представлява интерес за Вас и желаете да станете част от нашия екип, моля, изпратете актуална автобиография със снимка в европейски формат чрез бутона "Кандидатстване" не по-късно от 29.03.2019 г.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД.
Вижън Системс ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма освен за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ж.к. Люлин, Бл. 408

Дата:

05.03.2019

Организация:

Вижън Системс ЕООД

Повече информация за Вижън Системс ЕООД може да получите ТУК