Microsoft System Integration Professional- София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор –ТОП 10 компания за информационни и комуникационни технологии, доставчик на цялостни ИКТ решения за големи частни и държавни организации , търсим да назначим мотивиран професионалист, който да се присъедини към екипа им на позицията:

Microsoft System Integration Professional

Сфера на дейност: ИТ, изграждане на информационна инфраструктура, техническо консултиране;

Описание на позицията: Дизайн, внедряване и поддръжка на информационна инфраструктура и виртуализация, базирани на най-новите ь Microsoft технологии в динамична среда професионална среда.

Отговорности:

• Планиране на информационна инфраструктура;
• Проектиране на информационна инфраструктура;
• Внедряване на информационна инфраструктура;
• Оптимизиране на информационна инфраструктура;
• Поддръжка на информационна инфраструктура;

Компанията предлага:

Възможност за дългосрочно развитие и професионален растеж в ТОП 10 ИКТ оргаинзация
Работа в екип от опитни IT професионалисти
Работа с най-новите Microsoft и Virtualization технологии
Професионални обучения и сертификации по най-актуалните IT технологии.
Атрактивно трудово възнаграждение
Бонусна система базирана на постиженията.
Профил на успешния кандидат:

• Инициативен, комуникативен, прецизен, с желание за обучение, ориентиран към работа в екип и да притежава:
• Висше образование в областта на информационните технологии
• 3+ години трудов стаж с фокус над Microsoft-базирани сървърни операционни системи
• Oпит с внедряване, мигриране, конфигуриране, оптимизиране, поддръжка и документиране на Microsoft Active Directory
• Domain Services среди:Group Policy Objects; DNS; DHCP, File Services
• Опит с внедряване, конфигуриране, оптимизиране, поддръжка и документиране на високонадеждни среди, Microsoft Clustering:

-Hyper-V клъстери
-SQL клъстери
-Cluster Shared Volumes

• Опит с Виртуализации: Hyper-V; Citrix XenDesktop& XenServer; VMWare ESXi
• Опит с дискови масиви: SAN и NAS
• Опит с load balancing решения
• Опит със сървърен хардуер
• Отлични познания за мрежова инфраструктура (IP, DNS, DHCP, LAN, WAN)
• Отлични познания относно Backup и Restore продукти и процедури
• Добро владеене на PowerShell, VBScript
• Базови познания относно Microsoft System Center
• Добро владеене на английски език
• Сертификати за Информационна инфраструктура на Microsoft Server Platform, се считат за предимство
• Сертификати от други водещи компании в областта на информационните технологии и сигурност ще се считат за предимство (Citrix, VMware)
• Разбиране и опит с ITIL процеси, ще бъде считан за предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Staffing притежава лиценз от Националната Агенция по заетостта с №79/21.07.2014 валиден до 21.07.2019г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

02.05.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК