Специалист, Мултимедия и услуги с добавена стойност- София

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За дирекция Продукти и услуги ние търсим мотивиран и креативен кандидат, който да заеме позиция Специалист.

ОТГОВОРНОСТИ

Поддържа конкурентно портфолио от мултимедия продукти и услуги с добавена стойност за частни клиенти, включително търговските условия за предлагането им по техния жизнен цикъл
Предлага въвеждане и разширяване на съществуващите ТВ и услуги с добавена стойност предлагани от VIVACOM, с цел изпълнение на промоционални кампании в съответствие със срокове, бюджет и спецификации на продукта
Участва в процеса на създаване и разработване на нови продукти и услуги, както и на поддържане и обновяване на съществуващите
Прогнозира финансовите ефекти от промяна на цените и условията на съществуващите услуги и въвеждането на нови продукти
Стартира пазарни проучвания и анализи с цел оценка на пазарен потенциал, позициониране и др. маркетингови показатели даващи насока в развитието на продуктовото портфолио на VIVACOM
Анализира ключови показатели на съществуващи продукти и услуги и ефектите от промоционални активности

ИЗИСКВАНИЯ

Висше образование в областта на икономика, математика или маркетинг
Отлично владеене на английски език и компютърна грамотност
Познания в областта на потребителското поведение и процеса на създаване на нови продукти
Много добри аналитични и презентационни умения
Желание за работа в динамична среда и силно конкурентен пазар

Ние Ви предлагаме

Професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Телекомуникации
Маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

19.08.2020

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК