Стажант Управление на промени и внедряване – гр. София

Описание

Информационни технологии
VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За дирекция Информационни технологии ние търсим аналитичен и креативен кандидат, който да заеме позиция Стажант Управление на промени и внедряване. Начало на стажа юни 2019 г., с продължителност 3 месеца.

СТАЖАНТСКИ ОТГОВОРНОСТИ

Участва при внедряването на нова система за управление на промените във Виваком
Съдейства за конфигуриране на процесите в системата – Change and Configuration Management
Изпълнява тестови сценарии в новата система за тест на процесите
Осигурява и контролира регистрирането, оценяването, тестването и правилното изпълнение на промените в продукционна среда

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА

Трета година студент по компютърни науки, информационни технологии или телекомуникации
Познания по SQL и различни платформи за бази данни
Познания по HTML, XML и .NET
Познания за операционни системи Linux, Windows
Развито аналитично мислене и умения за отстраняване на проблеми
Способност за работа в динамична среда и спазване на срокове

Ние Ви предлагаме

Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Начин на кандидатстване

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията, не по-късно от 22 май 2019 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

13.05.2019

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК