Програмисти

Описание

Описание:
Във връзка с изпълнението на проект BG16RFOP002-2.024-0688-C01/28.05.2018 г. „Реализиране на предприемаческа идея в областта на ИКТ - софтуерна платформа за управление на проекти“ „Меликана“ ЕООД търси да назначи 2-ма експерти ПРОГРАМИСТИ

Експерт 2 - Програмист съгласно АДБФП BG16RFOP002-2.024-0688-C01
4 часов работен ден за 17 месеца, в рамките на АДБФП BG16RFOP002-2.024-0688-C01 до 28.11.2020 и поне още 6 месеца след приключване на АДБФП BG16RFOP002-2.024-0688-C01

Изисквания към кандидатите:
- образование: висше в областта на информационните технологии или математиката
- професионален опит: 3 години в областта на информационните технологии

Функции (отговорности и задължения):
писане на програмен код използвайки PHP език;
проверка на програмния код и описване на несъответствията;
коригиране на установените неточности в програмния код;
тестване на функционалностите, за които е написан програмен код;
корекция на всички несъответствия и повторно тестване.

Експерт 3 - Програмист съгласно АДБФП BG16RFOP002-2.024-0688-C01
4 часов работен ден за 17 месеца, в рамките на АДБФП BG16RFOP002-2.024-0688-C01 до 28.11.2020

- образование: висше в областта на информационните технологии или математиката и/или минимум 2 години професионален опит, в областта на информационните технологии

Вие получавате:
Работа в експертен екип, разположен в гр. Благоевград
Опит от разработване на софтуерна платформа за управление на проекти
Трудов договор и добро възнаграждение

За доказване на образование и професионален опит кандидатите е необходимо да представят автобиография чрез настоящата платформа или и-мейл: melicana.ltd@gmail.com. Предоставените лични данни ще бъдат обработени съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни и Регламент (ЕС) 2016/679, като ще бъдат предоставени и на трето лице – УО на ОП „Иновации и конкурентоспособност“ – Министерство на икономиката.

Моля, при кандидатстване да посочите за коя от двете позиции кандидатствате.
Имайте в предвид, че в предвидения бюджет за трудово възнаграждение не са предвидени осигуровки за сметка на работодателя.
Краен срок за подаване на автобиографии: 03.07.2019 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Профил:
В областта на информационните технологии или математиката

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Софтуер/ Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. Благоевград

Дата:

26.06.2019

Организация:

Меликана ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Меликана ЕООД може да получите ТУК