Компютърен аналитик, поддръжка на софтуер с Френски, Арабски и Английски език

Описание

Основни цели, присъщи на длъжността:

Служителите на позиция Компютърен аналитик, поддръжка на софтуер са част от веригата за обслужване на клиенти в ролята на контакт между Кънвърджис [Convergys] и нашите клиенти. Работейки от името на нашите клиенти, Компютъреният аналитик, поддръжка на софтуер, ще предоставя отзивчиво компетентна поддръжка на клиентите, които се нуждаят от помощ за някоя от клиентските ни услуги, информация за продукт, помощ при инсталация или употреба на хардуерни или софтуерни приложения, както се изисква за всяка отделна продуктова линия. Този тип поддръжка нормално се прави по телефона или друг електронен начин като интернет, електронна поща, чат, Intellectual Edge и други методи.

Отговорности:
Предоставя компетентна поддръжка на високо ниво на всички клиенти.

Извършва поддръжка по телефона по график, също и замества други колеги от неговия или от друг екип на телефона, с цел постигане на целта за предоставяне на отлична услуга на клиента.

Наясно е и съдейства за осигуряването на постигането на целите и задачите на отдела.

Поддържа удовлетвореността на клиентите в съответствие с установените системи на измервания.

Използва методи за откриване и отстраняване на проблеми когато това се налага за ефективното решаване на проблемите на клиентите.

Използва база данни и инструменти за следене и управление на разговори, за да предостави отговори на въпросите на клиентите.

Поддържа високо ниво на технически познания за посочените продукти и придобива нови знания за възложени продукти.

Постига личните и екипните цели.

Завършва успешно обучения за поддържане на техническа експертност, както и за разширяване знанията си за продуктите.

Отнася се с професионализъм към клиентите и колегите.

Отстоява ценностите на Кънвърджис по всяко време.

Придържа се към работния график и следва вътрешните политики и процедури на компанията.

Изпълнява други законни нареждания от работодателя, свързани с работата.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Френски език, Арабски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Софтуер/ Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Мария Луиза 9-11, ет. 7

Дата:

08.07.2019

Организация:

„Кънвърджис Интернешънъл България“ ЕООД

Повече информация за „Кънвърджис Интернешънъл България“ ЕООД може да получите ТУК