Офис асистент

“Джей Би Електроникс” ЕООД оперира на българския пазар повече от 15 години като доставчик на хардуер и иновативни решения в областта на информационните технологии.

Предлагаме ви работа в млад екип от специалисти, възможност за кариерно развитие и гъвкаво работно време.

Отговорности:

- Организира административната дейност на фирмата;
- Обработка на фирмени документи (фактури и др.) в дигитален и хартиен вариант;
- Работа със специализиран софтуер (ERP);
- Координация с финансовия отдел на фирмата;
- Взаимодействие с екипа по организиране на календар, срещи, събития и други;

Ние предлагаме:

- Спокойна работа среда;
- Възможност за обучение;
- Намалено работно време - 10:00ч - 17:00ч.;
- Атрактивно заплащане с възможност за бонусна схема;
- Офис на комуникативна локация;
- Допълнителни придобивки;

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
- Висше образование / настоящ студент; - Компютърна грамотност; - Водене на устна и писмена кореспонденция, умение за работа с офис техника; - Добро ниво на владеене на английски език; - Шофьорска книжка (предимство); - Висока мотивация за работа; - Желание за обучение и развитие; - Не се изисква предишен опит;

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Aдминистративна дейност и продажби

Населено място:

Гр. София

Дата:

19.07.2019

Организация:

Джей Би Електроникс ЕООД

Повече информация за Джей Би Електроникс ЕООД може да получите ТУК