Junior System Administrator- София

Описание

Junior System Administrator
Клиентът ни е международна компания с дългогодишна практика в изграждането на телекомуникационни услуги и инфраструктура. От края на 2018 година оперира и в България като цели да отговори на нарастващите нужди в IT сектора. Във връзка с разширяването на екипа от специалисти и инженери на компанията търсим професионалист за позицията:

Мисията на HRS Bulgaria е да свързва българския човешки капитал с най-добрите работодатели. Позволи ни да намерим по-добра работа за теб и да ти помогнем да се развиваш.

Кандидатствай сега!

Вашите основните задачи ще бъдат:

• Участие в изграждането на българският екип от инженерни специалисти;
• Асемблиране и ъпгрейдване на сървъри;
• Кримпване на кабели и монтиране на сървърно и мрежовото оборудване;
• Поддържане, монтаж/демонтаж, инсталации и диагностика на хардуери;
• Мониторинг на Data center и работа с тикет системи;
• Работа с GNU/Linux OS базирани системи.

Нашият клиент Ви предлага:

• Сигурно работно място в млад и сплотен екип;
• Работа на смени – 1 дневна/ 1 нощна и 3 почивни дни;
• Едномесечно обучение за позицията;
• Уютен и светъл офис в близост до удобен градски транспорт;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Карта за спорт;
• Възможност за професионално развитие и инвестиция от страна на работодателя с цел техническо обучение.

Това, което очакваме от Вас, е:

• Да владеете английски език на ниво B1- B2;
• Да имате познания по компютърния хардуер;
• Да имате опит с GNU/Linux OS базирани системи;
• Да имате познания по телекомуникации, електрически инсталации и климатизация;
• Да сте динамична личност, ориентирана към резултати и успех;
• CCNA и други сертификати се считат за предимство;
• Предишен опит в NOC/Support се счита за предимство.

В случай, че предизвикахме интереса Ви, ще се радваме да получим Ваша актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствайте сега!

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

17.07.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК