IT Специалист- Карлово

Менпауър България, световен лидер в предлагането на услуги в сферата на човешките ресурси, търси да назначи за свой клиент - утвърдена производствена компания, квалифициран и амбициозен професионалист, който да заеме позицията:

IT Специалист

Задължения и отговорности:
- Поддържа и администрира компютърни мрежи и свързаната с тях компютърна среда, включително компютърен хардуер, системен софтуер, софтуерни приложения и всички видове конфигурации;
- Проучва, анализира, оценява и наблюдава мрежовата инфраструктура за осигуряване на оптимален работен режим;
- Поддържа и отстранява проблеми с мрежовата инфраструктура, реагира адекватно при спешни случаи;
- Инсталира, конфигурира, тества, поддържа и администрира нови и актуализирани мрежи, софтуерни приложения за бази данни, сървъри и работни станции;
- Изготвя и поддържа процедури и документация за мрежови инвентаризации, записва диагностицирани и разрешени проблеми, подобрения и модификации по мрежите, както и инструкции за поддръжка;
- Контролира мрежовия трафик, активност, капацитет и използваемост с цел да се осигури интегрираност и оптимална работата на мрежата.

Изисквания за заемане на позицията:
- Висше образование – специалност „Компютърни системи и технологии“;
- Опит на подобна позиция поне една година;
- Работно ниво на английски език.

Компанията предлага:
- Много добро възнаграждение;
- Възможност за професионална реализация и развитие;
- Професионална работна среда и отлични условия на труд.

Ако тази позиция представлява интерес за вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете вашето CV. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Поверителността на вашите данни е гарантирана.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. Карлово

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.09.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК