Консултант телекомуникации с Френски език на 4/6 или 8 ч.- София

Във връзка с разрастването на наш клиент, търсим мотивиран професионалист, който да се присъедини към тях на позицията: Консултант телекомуникации с Френски език на 4/6 или 8 ч.

Мисията на HRS Bulgaria е да свързва българския човешки капитал с най-добрите работодатели. Позволи ни да намерим по-добра работа за теб и да ти помогнем да се развиваш.

Кандидатствай сега!

Основни задължения:
Ежедневна комуникация на Френски език по телефон, чат и имейл;
Следене за качеството на обслужването;
Отговаряне на запитвания.
Основни изисквания:
Отлично владеене на Френски език;
Добро ниво на Английски език;
Добра компютърна грамотност;
Отлични комуникационни умения и желание за работа в екип.

Нашето предложение:
Възможност за работа на 4/6 или 8 часа;
Отлично възнаграждение;
Социален пакет, включващ: допълнителна медицинска застраховка, ваучери за транспорт, развита бонус схема;
Безплатни фирмени обучения;
Тиймбилдинг събития;
Възможност за професионално развитие;
Удобна офис локация - в близост до Метро.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Френски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

25.09.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК