PHP Developer

Описание

PHP Developer / PHP програмист

Макс комюникейшън ЕООД е специализирана в анализ, разработка и внедряване на клиентски ориентирани софтуерни приложения. Ние предоставяме решения на високо технологично ниво при разработване на проекти в техния пълен жизнен цикъл.

Търсим да назначим служители на позиция:

Вашите задължения:

- Цялостно или частично изготвяне на PHP базирани модули и системи, Web базирани приложения, CMS
- Анализ и оценка на получените задания от Project Manager-а с цел обективно изчисление на времето за изработка и изготвяне на графици.
- Изпълнение на задачите спрямо графика и адекватно отчитане на свършената работа.
- Подобрение и оптимизация на вече съществуващи проекти.
- Комуникация с членовете на екипа с цел постигане на оптимална производителност и качество на продуктите.
- Разработване на нови методи и подходи за изпълнение на задачите.

Изисквания към кандидатите:

- Сериозни познания и поне 4 годинa доказан опит в използването на PHP;
- Обширни познания в използването на модерните PHP Frameworks (напр. Laravel, Symphony, CodeIgniter, или друг PHP Framework);
- Познаване на MVC архитектурата;
- Опит при работа с бази данни – MySQL / PostgreSQL, предимство са други;
- Опит при използване на source/version control напр. GIT / SVN
- Познания в HTML / CSS / Javascript
- Опит с frontend библиотеки като jQuery е предимство
- Умения за изграждане на Custom APIs
- Опит и задълбочено разбиране на AJAX технологиите
- Умения за работа в екип
- Отлични комуникативни умения, както писмено, така и устно
- Ентусиазъм и интерес към нови технологии от всякакво естество

Ние предлагаме:

- Предизвикателна работа в бързо развиваща се компания с международни проекти
- Приятна работна обстановка даваща възможност за развитие и обогатяване на знания и възможности
- Голяма свобода при избор на подходи на работа
- Приятелско отношение и разбиране по отношение специалните изисквания на служителите
- Адекватно сигурно заплащане и бонуси кореспондиращи с обема и качеството на изпълнените задачи

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Софтуер/ Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. София

Дата:

19.10.2019

Организация:

Макс Комюникейшън ЕООД

Повече информация за Макс Комюникейшън ЕООД може да получите ТУК