Сътрудник поддръжка на акаунти с Немски или Френски език- 4/ 6 или 8 часа- София

В момента за наш клиент, водеща компания в сферата на телекомуникациите, търсим да назначим мотивирани специалисти на позицията:

Сътрудник поддръжка на акаунти с Немски или Френски език- 4/ 6 или 8 часа
Ние в HRS Bulgaria вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Основни отговорности:
Отговаряне на различни клиентски запитвания чрез мейл и телефон;
Предоставяне на навременна информация и подкрепа на клиентите на компанията;
Насочване на по-сложни случаи към SME или Account Manager;
Извършване на трейнинги и обучителни програми;
Изготвяне на различни доклади във връзка с работния процес.

Причини да кандидатстваш:
Стани част от международен екип с офиси в цял свят;
Гъвкаво работно време- 4/ 6 или 8 часа
Възможност за кариерно развитие- SME или Training & Quality Managers;
Богат социален пакет.

Основни изисквания:
Свободно владеене на Немски език В2-С1 или Френски език В2-С1
Предишен опит в call center се счита за предимство;
Отборен дух със комуникативни и планове способности;
Аналитичен начин на мислене;
Добри познания за Microsoft Office пакет.
Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език, Френски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

25.10.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК