PHP/HTML програмист

Булгартрансгаз” ЕАД е компания с история, устойчива политика на развитие и дългосрочни планове. Работим с мисъл и принос за газовият пазар в България, част от общоевропейската газова мрежа. Знаем, че в този процес най-важна е ролята на хората – нашият екип от професионалисти.

Дейността на ИТ екипа ни се разраства и в момента търсим PHP/HTML програмист за позицията „Експерт, проектиране и програмиране“ на пълен работен ден.

Основни отговорности на длъжността са:
· Разработка на приложни програмни продукти;
· Поддръжка на внедрен и използван в „Булгартрансгаз” ЕАД, приложен софтуер;

Заемащия длъжността трябва да има основни познания по:
· PHP, MySQL;
· HTML, CSS, JavaScript;

Кандидатът трябва да има минимум завършено средно образование.

Предимства:
· Познания по обектно ориентирано програмиране и алгоритми,
· jQuery;
· PHP Frameworks (Zend);
· XML;
· Базови познания по Linux OS и bash shell ;
· познаване на уеб стандартите;
· умение за работа в екип;
· реализирани уеб проекти;

В „Булгартрансгаз” ЕАД ще получите:
· Интересна и предизвикателна работа в сплотен екип;
· Възможност за обучение и повишаване на квалификацията;

Очакваме вашето CV, портфолио с примерни разработки (ако имате такива), както и актуална снимка в електронен вариант.

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО вписвайте телефон за обратна връзка. Само одобрени по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Данните, които се предоставят са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален ред на съхранение и защита.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Софтуер/ Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София бул. Панчо Владигеров 66

Дата:

13.11.2019

Организация:

Булгартрансгаз ЕАД

Повече информация за Булгартрансгаз ЕАД може да получите ТУК