Сътрудник комуникация с клиенти

Ние сме SoftUni - организация, която предлага възможност за обучения в една от най-бързо развиващите се сфери в България, тази на ИТ технологиите.

Нашата мисия е да предлагаме качествено образование, професионално развитие и работа на младитете хора в едни от най-развитите ниши на българския пазар - програмиране, маркетинг и криейтив.

В момента търсим „Сътрудник комуникация с клиенти“.

Основните задължения включват:

- Различна комуникация чрез телефон, имейл и в различни социални мрежи;
- Отговаряне на входящи обаждания;
- Управление на трансакции;
- Създаване и администриране на курсове;
- Администриране на фактури;
- Кординиране на административни задачи по време на изпити и съдействие на студенти.

Качества, които трябва да притежава кандидата:

- Предишен опит в разговорите по телефон, имейл или администрация би се приело за предимство;
- Добри умения на MS Office (Word & Excel);
- Много добро владеене на английски език (B1/B2);
- Ориентация и разбиране към клиента;
- Силни комуникативни умения;
- Самостоятелност и мотивация;
- Умения за работа в екип.

Какво можем да Ви предложим:

- Конкурентно възнаграждение;
- Гъвкаво работно време;
- Работа сред млад и динамичен екип;
- Възможност за професионално развитие в СофтУни и участие в предизвикателни и интересни проекти;
- Карта за членство и безплатен достъп до безброй спортни обекти и съоръжения в София и цялата страна;
- Свежи плодове в офиса всеки ден;
- Регулярни тийм билдинги, подаръци за рождени дни и екипни/социални събития.

Ако смятате, че с гореизброеното сме Ви описали идеално и вярвате, че ще бъдете чудесно попълнение в екипа ни, кандидатствайте по тази обява.

Всички подадени кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Телекомуникации
Aдминистративна дейност и продажби

Населено място:

Гр. София

Дата:

04.03.2020

Организация:

Софтуерен университет ЕООД

Повече информация за Софтуерен университет ЕООД може да получите ТУК