Консултант връзки с клиенти с немски език - Благоевград

Ние от Изи Консулт се стараем да срещаме най-добрите кадри с най-перспективните работодатели.

Ако винаги сте мечтали да работите от вкъщи, сега ние може да ви предоставим тази възможност!

Насладете се на уютната работна обстановка в собствения си дом.

Във връзка с разширяване на дейността на наш клиент – международна компания, водещ доставчик на аутсорсинг услуги, търсим отговорни специалисти за длъжността:

Консултант връзки с клиенти с немски език - дистанционно

Основни задължения:
Оказвате съдействие и водите активна комуникация по телефон и имайл с потребители в международна онлайн платформа;
Разрешавате казуси и отговаряте на клиентски запитвания;
Анализирате и обработвате получената информация.

Основни изисквания:
Високо ниво на немски език - както писмено, така и говоримо.
Много добра компютърна грамотност - MS Office;
Отлични комуникативни умения;
Отговорност, мотивация и самодисциплинираност.

Компанията предлага:
Цялостно техническо оборудване и възможност да работите спокойно от вкъщи;
Атрактивно възнаграждение и постоянен трудов договор;
Пет дневна работна седмица с гъвкаво работно време на 8 часови смени между 09:00-23:00ч.
Богат социален пакет - допълнително здравно осигуряване, карта за спорт, ваучери за храна и др.
Въвеждащо обучение, последващи професионални обучения.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изи Консулт е агенция за набиране и подбор на персонал, чиято мисия е да свързва най-добрите служители и топ работодатели в България и чужбина.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

16.01.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК