Специалист База данни с Френски, Немски, Италиански или Испански- София

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти - следващо поколение глобална технологична компания, която разраства дейността си в България, търсим динамични, амбициозни и мотивирани личности за позицията: Специалист База данни (Excel/ Access) с много добро владеене на един от следните езици - немски, италиански или испански + работно ниво на английски

Специалист База данни с френски,
немски, италиански или испански

Основните отговорности на ролята включват:
Работа с бази данни на Microsoft Access, включително таблици, заявки, формуляри и отчети
Използване на Visual Basic в приложенията на Microsoft, включително Excel & Access
Използване Advanced Excel възможности, включително въртящи се таблици, търсения, сложни формули и графики, за да оптимизирате бизнес процесите
Анализ на SQL и Access база данни

Изисквания:
Бакалавърска степен по финанси / компютърни науки / икономика или еквивалент;
Опит в съхранение на данни или с големи бази данни и анализ на данни
Разширено познаване на функциите на Microsoft Excel, SQL, Access;
Владеене на един от следните езици - френски, немски, италиански, испански
Много добро владеене на английски, както устно, така и писмено

Клиентът ни предлага:
отлично възнаграждение;
отлични условия на работа в динамична и развиваща се компания с мотивиран екип от професионалисти;
ваучери за храна;
въвеждащо обучение и последващи професионални обучения;
възможност за професионално развитие.
Manpower Group е работодател считащ кандидатите за всички длъжности без значение на пол, семейно положение, национален произход, възраст, вероизповедание, религия, раса, цвят, потекло, сексуална ориентация, физически или умствени увреждания.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Английски език, Немски език, Френски език, Испански език, Италиански език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 3000 лева на месец

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

20.01.2020

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК