Специалист, приложно програмиране

Описание

Образование: висше
Квалификация: Образователно-квалификационна степен: Бакалавър или магистър в областта на ИКТ и информатика
Добри познания за поне един от основните програмни езици езици: C#, C++, VB, Delphi и други Добри познания за основни софтуерни технологии: Microsoft .NET Framework, Windows Forms, ASP.NET, ADO.NET, XML Web services, WPF, WCF, WF и др.
Опит в работа с бази данни: SQL, MySGL, Oracle, Sybase, MS Access, DB2 и др.
Минимален професионален опит в облаатта на ИКТ и информатика: 1 година
Функции (отговорности и задължения):
- Извършва логическо проектиране и програмиране на процесите;
- Извършва избор на техническо решение;
- Подготвя сценарии и реализира бизнес-процесите, работи с данните в базата;
- Интегрира софтуерни компоненти и модули;
- Оптимизира програмния код;
- Проектиране структурата на базите данни;
- Провежда интеграционни и компонентни тестове на софтуерната система;
- Разработва, отстранява грешки и внедрява програмни продукти и бази данни.
- Предлага различни варианти на програмни решения;
- Демонстрира готовия програмен продукт;
- Подготвя презентация на разработения програмен продукт
Период за заетост по проект: от 21.02.2020 до 30.04.2020
Часова заетост: трудов договор при заетост 8 работни часа на ден

Срок за кандидатстване: 09.02.2020

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
в областта на ИКТ и информатика

Специални умения:
Образование: висше Квалификация: Образователно-квалификационна степен: Бакалавър или магистър в областта на ИКТ и информатика Добри познания за поне един от основните програмни езици езици: C#, C++, VB, Delphi и други Добри познания за основни софтуерни технологии: Microsoft .NET Framework, Windows Forms, ASP.NET, ADO.NET, XML Web services, WPF, WCF, WF и др. Опит в работа с бази данни: SQL, MySGL, Oracle, Sybase, MS Access, DB2 и др. Минимален професионален опит в облаатта на ИКТ и информатика: 1 година Срок за кандидатстване: до 09.02.2020

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Проект

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

гр. София 1309 район р-н Красна поляна ж.к. ИЛИНДЕН, УЛ. ИНДЖЕ ВОЙВОДА No 7

Дата:

27.01.2020

Организация:

Интерконсулт България ООД

Повече информация за Интерконсулт България ООД може да получите ТУК