ОФИС МЕНИДЖЪР

ММ СОЛУШЪНС е българска софтуерна компания, с офис в гр. София, специализирана в разработване на софтуер за мобилни технологии.

Компанията търси да назначи служител на длъжност ОФИС МЕНИДЖЪР.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Висше образование - завършено или в етап на обучение;
• Добро ниво на владеене на английски език;
• Много добро ниво на MS Office (Excel, Word, Power Point); умения за работа с ERP система;
• Умение за работа в екип, отговорност, спазване на конфиденциалност, аналитичност, прецизност в изпълнение на поставените задачи, високо ниво на организация.

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Организира командировки и пътувания в страната и чужбина и изготвя отчети към тях, съгласно действащите правилници и наредби;
• Организира посещенията от страна на чуждестранни партньори;
• Отговаря за организацията на административната дейност в офиса – координира изходящата поща и документация чрез е-mail и куриерски фирми, администрира документи от общ характер, следи и поддържа налични офис консумативи;
• Изпълнява функциите на технически асистент. Подпомага дейността на Мениджмънта – организира срещи, подготвя материали и официални документи.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Работа на пьлно работно време с гъвкав режим при необходимост;
• Социален пакет, включващ здравно застраховане, ваучери за храна, спортна карта и др.
• Приятелска обстановка;
• Въвеждащо обучение.

Ако смятате, че позицията представлява интерес за Вас и отговаряте на горепосочените изисквания, изпратете автобиография с актуална снимка.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността на личните данни е гарантирана.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Aдминистративна дейност и продажби

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. \\\\\\\"Черни връх\\\\\\\" № 120

Дата:

28.01.2020

Организация:

MM Solutions

Детайли за организацията:

Повече информация за MM Solutions може да получите ТУК