Специалист Справочни системи- София

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите партньори /Fintech/ търсим:

Специалист Справочни системи

Задължения и отговорности:
Консултира бизнес звената за относно нуждите от съхранение на данни;
Проектира системи за съхранение на данни.
Разработва ETL скриптове.
Тества за производителност и отстранява неизправности.
Извлича необходимите данни и ги прехвърля в новите системи
Следи за нормалното функциониране на системите за съхранение на данни .
Импортира и експортва данни при необходимост.
Участва в проектите по разработка и тестване на нови справочни системи.
Участва в проектирането, разработването и внедряването на нови справки
Поддържа писмена и/или устна комуникация с външни ИТ доставчици.

Изисквания към
кандидатите:
Висше образование - образователна степен в областта на ИТ
Минимум 1 година професионален опит на сходна позиция
Добро познаване на Oracle и умения за програмиране на PL/SQL
Умения за работа с други бази данни (различни видове локални данни)
Владеене на английски/друг чужд език се счита за предимство
Презентационни и комуникативни умения
Умения за работа в екип
Аналитичност и проактивност.

Ние предлагаме:
Отлично възнаграждение
Възможност за развитие
Допълнителен пакет със социални придобивки
Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите лични данни с цел: осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа, изпращане на известия за налични работни позиции, оценка (включително и чрез автоматизирани средства) на профилите и професионалните умения за преценка на индивидуалното развитие и на кариерните планове, записване и участие в курсове за обучение и оценка?
Съгласен съм Не съм съгласен
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите лични данни с цел промоция на маркетингови дейности и търговски съобщения, включително интерактивни съобщения, пазарни и статистически проучвания извършвани по факс, имейл, sms и mms?
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите чувствителни данни само ако е строго необходимо и е за целите, описани по-изчерпателно в уведомлението за поверителност намиращо се на уеб страницата на Менпауър България?

Кандидатствай по тази обява
МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Всички обяви на МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

12.02.2020

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК