Консултант технически запитвания на ИТАЛИАНСКИ и английски език

Искаш да практикуваш италианския си език и да го съчетаеш с опознаването на IT сферата?

В Modis като международна компания, част от Адеко Групата, съсредоточена в ИТ аутсорсинг услуги в повече от 60 локации по света това е възможно. В България с две опериращи локации наброяваме над 1300 служители и продължаваме плана си за растеж. Сега и ти можеш да станеш част от нашето семейство. Присъедини се към нас на позицията Консултант технически запитвания на ИТАЛИАНСКИ и английски език и дай старт на своята кариера.

На тази позиция твоите задължения ще бъдат:
Поддръжката на ефективна комуникация с корпоративни клиенти по телефон, email и чат при възникнали технически проблеми
Навигиране на клиента в процеса по разрешаване на проблема или изпращането му на следващо ниво на поддръжка при нужда от по-задълбочен технически анализ
Администрацията на информацията предоставена от клиента в специална вътрешна система
Нашите основни търсения в кандидатите:
Много добро писмено и говоримо ниво на италиански и английски език
Мотивация за развитие на технически умения (Windows, MS Office package, Internet)
Желание за комуникация с бизнес клиенти

Ние ще се погрижим за:
Началното обучение с фокус върху основни технически запитвания от страна на клиентите
Твоят избор от над 50 обучения за развитие на професионални умения
Помощта на професионалното ти развитие спрямо мотивацията и резултатите
Позитивната и приятелска работна среда
Отличното трудовo възнаграждение всеки месец
Възможността за гъвкъвост в свободното ти време, предлагайки варианти за 8-часови работни смени в диапазон от 07:00 до 21:00ч

Необходимо е само да кандидатстваш, изпращайки ни своята автобиография! А ако разпознаем в теб следващото техническо гуру, скоро ще те потърсим, за да допълним картината за компанията и позицията.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Италиански език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Хардуер/Разработка и поддръжка
Софтуер/ Разработка и поддръжка
Aдминистративна дейност и продажби

Населено място:

Гр. София

Advance Business Center II 2 Samara Str., 1715 Sofia, Bulgaria

Дата:

16.03.2020

Организация:

Akkodis Bulgaria

Детайли за организацията:

Повече информация за Akkodis Bulgaria може да получите ТУК