Агент телекомуникации с Немски език (4/6 или 8-часови смени)- София

Клиентът ни е една от водещите компании в Европа в сферата на предоставянето на телекомуникационни услуги и продукти.

Мисията на HRS Bulgaria е да свързва българския човешки капитал с най-добрите работодатели. Позволи ни да намерим по-добра работа за теб и да ти помогнем да се развиваш. Кандидатствай сега!

Твоите основни отговорности на тази позиция ще бъдат:

• подпомагане и консултиране на клиенти, относно продуктите и услугите на компанията;
• идентифициране и проследяване на различни случаи на злоупотреба от страна на клиентите;
• разрешаване на въпроси свързани с поръчки и плащания;

В замяна ще получиш:

• атрактивно заплащане с отлична бонус система;
• модерен и светъл офис в близост до удобен градски транспорт;
• безплатни обучения и тиймбилдинг събития;
• допълнително здравно и дентално осигуряване;
• възможност за професионално развитие;

От теб ще очакваме:

• да владееш Немски на добро ниво;
• възможност за работа на гъвкаво работно време;
• да можеш да преминеш обучение на пълен работен ден;
• да посрещаш всяко препятствие с усмивка;

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствайте сега!

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.05.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК