Системен администратор

Производствена фирма търси опитен специалист за позицията СИСТЕМЕН АДМИНИСТРАТОР.
Фирмата предлага отлични условия за работа и професионална реализация.

Отговорности:
• Диагностициране и разрешаване на казуси свързани със софтуерни и хардуерни проблеми, мрежи и интернет;
• Осъществяване на системен мониторинг на информационните процеси и осигуряване на тяхната непрекъснатост;
• Проследяване и обслужване на проблеми в системата;
• Асемблиране на персонални компютри;
• Отговорност за организиране на ежедневната системна поддръжка на сървъри;
* Отговаря за съхраняване на натрупаната информация
* Обучение на служители за работа с програмни продукти
* Изработва правила и инструкции относно ползването на базата данни
* Работа в екип

Изисквания:

* .Отлични познания по мрежови и операционни системи Windows в мрежова среда Windows Server и офис пакет Microsoft Office,Linux, офис приложения, Networking:TPC/IPбазирани мрежи, Lotus Domino Aplication Serverи други.
• Опит в администрацията на операционни системи „Windows“ 7/8/10;
• Опит при администриране и инсталиране на“ Windows Server“ и „Microsoft Office“;
• Предимство е притежаването на сертификати за някой от продуктите на „Microsoft“:
- Microsoft WIN 2008/2012 Server
- Microsoft Exchange 2010/2013
- Microsoft Network Administrator
• Образование в сферата на информационните технологии
• Умение за работа в екип.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и имате необходимите знания и умения, моля, изпратете автобиография .

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1700 лева на месец

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

20.08.2020

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал