Мрежови администратор – гр. София

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

• Извършва оперативните дейности по поддръжка и управление на Интранет мрежата на БТК икорпоративните центрове за данни.
• Конфигурира и инсталира мрежови устройства в Интранет мрежата
• Извършва тестове на конфигурациите преди тяхното инсталиране
• Предлага начини и средства за отстраняване на проблеми и за оптимизация на мрежата
• Следи състоянието на мрежата и реагира своевременно при възникнали нередности
• Участва активно при внедряването на нови системи и функционалности в компанията
ИЗИСКВАНИЯ

• Висше техническо образование, степен магистърили бакалавър, специалност в областта на “Компютърни технологии” или “Телекомуникации”
• Минимум 1 година професионален опит в администриране на мрежи
• Опит в отстраняване на проблеми в Cisco мрежови технологии
• Познания в администриране на TCP/IP LAN's (OSPF,BGP,VLAN routing, VTP, Spanning Tree,VOIP, Load balancing, wireless)
• Познания в областта на Data Center infrastructure
• Познания по разрешаване на проблеми свързани с Firewall технологии (ASA,FWSM), WAN,DNS и мрежова сигурност
• Познания в областта на SDN – Cisco Application Centric Infrastructure
• Основни познания за виртуализация – VMware
• Познания в областта на Private и Public Cloud е предимство
• CCNA, CCNP сертификати e предимство
• Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо
• Отлични комуникативни умения и умения за работа в екип
• Отлични аналитични умения

Ние Ви предлагаме

• Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
• Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
• Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
• Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Начин на кандидатстване

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 18 януари 2021г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

05.01.2021

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК