Технически ръководител проекти - гр. София

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

• Управлява и контролира в техническо отношение проектните структури свързани с развитие на мрежовата инфраструктура
• Организира навременното издаване на поръчките по отделните функционални проекти и тяхното изпълнение включително доставки, инсталиране и пускане в експлоатация
• Управлява и контролира проекти свързани с модернизация и актуализация на мрежовата инфраструктура
• Управлява комуникацията в рамките на дефинираните проектни структури, координира изпълнението на проектни дейности и задачи, свързани с реализацията на проекти
• Разрешава и/или ескалира проблеми при управлението на проекти;
• Създава и прилага системи за измерване и установяване на процеси, анализира ефективността на резултатите и въвежда подобрения
• Създава и контролира актуалността на договорената проектна документация по всеки от проектите
• Създава и контролира договорените съответни рапорти по всеки от проектите;
• Координира, организира и технически администрира дейностите с подизпълнителите и други външни организации
• Организира и участва в дейности относно управлението на проекти касаещи строителствотона DATA обекти, комуникационни зали и телекомуникационно оборудване

ИЗИСКВАНИЯ

• Висше образование, степен Магистър в областта на Информационни технологииТелекомуникации или Електротехника
• Минимум 3 година професионален опит в управление на проекти
• Отлични познания по Windows, MSOffice, AutoCad
• Добро владеене на английски език - писмено и говоримо
• Организационни умения
• Умения за работа в екип
• Технически умения
• Умения за решаване на проблеми и взимане на решения
• Свидетелство за управление на МПС – категория „В”

Ние Ви предлагаме

• Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
• Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
• Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
• Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Начин на кандидатстване

Mоля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 19 януари 2021г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

07.01.2021

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК