Технически Асистент- Национални Ключови Клиенти- София

Описание

Мислиш, че притежаваш тайната съставка?

НАШИЯТ ЕКИП
Семейството на Кока-Кола Хеленик в България се състои от над 1700 ангажирани служители. Част сме от Coca-Cola HBC Group, един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на 600 милиона потребители, предлагайки избор от над 190 глобални и любими местни брандове, във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата.
Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 28 страни, на 3 континента. Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.
Уникалната ни структура в България предоставя много и разнообразни възможности за развитие в областта на Производството, Логистиката, Продажбите, Маркетинга, Финансите, Човешките ресурси, IT системи и решения, Връзки с обществеността, Център за споделени услуги в областта на Финанси и ЧР и много други, някои неочаквани, но винаги вълнуващи.
Ние вярваме, че хората ни са тайната съставка в рецептата на Coca-Cola HBC. Може би ти си част от нашата тайна рецепта?

ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:
Предоставя анализи и техническа поддръжка за всички дейности на Търговския екип на Национални и Локални Ключови Клиенти;
Осигурява на екип Национални и Локални Ключови Клиенти навременни и точни отчети за продажбите, пазарното представяне, търговско-маркетинговите промоции, клиентската база и др.;
Подкрепя екип Национални и Локални Ключови Клиенти при подготовката на презентации, скор-карти, месечни анализи на представянето и др.;
Осигурява навременна административна подкрепа на дейностите, касаещи Национални и Локални Ключови Клиенти;
Следи и контролира правилния документооборот, свързан с пазарните дейности в Национални и Локални Ключови Клиенти;

ОТНАСЯ ЛИ СЕ ЗА ТЕБ?
Задължителен опит с функционалностите на MS Excel (advanced), опит с MS Access и SAP се считат за силно предимство
Висше образование: Статистика/Математика/Икономика;
Добро владеене на Английски език се счита за предимство;
Силни анализаторски умения;
Ориентиран към резултатите с готовност за търсене и намиране на нови решения и иновации;
Работа в екип и интерес към развитие;

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
Възможност да се присъедините към утвърдена международна компания и да придобиете задълбочени знания;
Млад и динамичен екип от професионалисти;
Свобода за разгръщане на потенциала във водеща компания в една от най-стабилните сфери на бизнеса;

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. "Рачо Петков Казанджията" 8

Дата:

11.05.2021

Организация:

Coca-Cola Business Services Organization

Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК