Стажант Реализация на проекти – Мобилни и Фиксирани мрежи - гр. София

Описание

Начало на стажа: юни/юли 2021 г.
Продължителност: 3 месеца

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За дирекция Архитектура, планиране и изграждане на мрежата ние търсим мотивиран и креативен кандидат, който да заеме позиция Стажант Реализация на проекти – Мобилни и Фиксирани мрежи.

СТАЖАНТСКИ ОТГОВОРНОСТИ:
Участва в проверка на документация по проекти, изготвени от външни подизпълнители
Организира и участва в проучвания за нови обекти
Участва в дейности, отнасящи се до изпълнението и одобрението с цел приемане на изградени обекти
Осигурява достъп до технологичните помещения и канална мрежа на VIVACOM
Поддържа база данни на реализираните обекти, изготвя справки и отчети

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
Завършен 3-ти курс, специалности Телекомуникация, Комуникационна техника и технологии
Умения за работа с нормативни документи
Много добри умения за работа с MS Office,
Умения за разчитане на чертежи с помощта на Аuto Cad
Добро ниво на английски език
Организираност и отговорност към поставените задачи
Умения за работа в екип

Ние Ви предлагаме:
Възможност за професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Стаж на трудов договор и конкурентно възнаграждение
Разнообразни допълнителни придобивки

Начин на кандидатстване:
Ако разпознаваш себе си в нашето предложение и искаш да станеш част от успешния екип на VIVACOM изпрати автобиография, като натиснеш бутон „Кандидатствай“

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

08.04.2021

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК