Старши специалист Управление на изграждането - Мобилни мрежи - гр. София

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ
Ръководи и контролира строителните и инсталационни дейности на телекомуникационни обекти, съгласно изискванията на производителите и установените стандарти
Прави контролни измервания на монтажните дейности на оборудването на базови – станции, преносно оборудване и антенно-фидерни системи
Координира монтажните дейности на място с фирмите подизпълнители и собствениците на имотите, върху които се изграждат съответните обекти
Осъществява дейностите по процеса на колокиране на съоръжения на мрежата (предимно базови станции и трансмисионно оборудване) на обекти, клиенти и други телекомуникационни оператори
Контактуване с представители на наемодателите, както и на други структури при съвместни дейности
Извършва огледи за реализиране на нови телекомуникационни обекти
Координира, организира и технически администрира дейностите с подизпълнителите и други външни организации
Изготвя и попълва стандартизирана документация по техническо приемане на различни обекти, съставляващи мобилните мрежи
Инсталиране на телекомуникационно оборудване

ИЗИСКВАНИЯ
Висше образование, степен Бакалавър в областта на телекомуникациите или електротехниката
Минимум 1 година професионален опит в областта
Познания за телекомуникационно и преносно оборудване ще се счита за предимство
Добро владеене на технически английски език
Много добри познания по Windows, MS Office, Visio
Умения за работа в екип
Свидетелство за управление на МПС - категория „В“

Ние Ви предлагаме
Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

БТК EАД, с ЕИК 831642181 е администратор на лични данни с рег.№ 0014414. Част от данните, които предоставяте, са лични данни по смисъла на Закон за защита на личните данни и попадат под специалния му режим на защита. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. БТК EАД може да предоставя личните Ви данни на юридически и физически лица, на които са възложени действия и дейности във връзка с осъществяване на подбор. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране на Вашите лични данни, на възражение срещу обработването им за посочените цели, както и да бъдете уведомени преди първото разкриване на личните Ви данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

08.04.2021

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК