Техник Радиорелейна и телевизионна станция Ореляк

Vivacom е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ
• Отговаря за безаварийната експлоатация и поддръжка на монтираните на обекта УКВ радиопредавателна апаратура и оборудване, DVB-T предаватели и апаратура както и за наличните преносни системи и системи за дистанционен контрол и мониторинг
• Поддържа наличните електрически табла, електрически системи и UPS-и
• Извършва изключване, включване или други комутации на напрежението в табла НН или СН
• Участва в отстраняването на повреди или аварии на обекта, както и в планираните профилактики на предавателните съоръжения и спомагателните системи и уредби
• Съдейства на представители на колокираните клиенти, извършва контрол при монтаж или демонтаж на оборудване на клиенти съгласно вътрешните процедури
• Изготвя необходимите отчети за извършените дейности, състоянието на апаратурата, сградния фонд, възникналите аварии
ИЗИСКВАНИЯ

• Средно образование в сферите Радио и Телевизия, Комуникационни технологии, Електротехника, Електроника или Автоматика
• Работно ниво на владеене на технически английски език
• Много добри компютърни умения – MS Office
• Свидетелство за управление на МПС – категория „В“
• Готовност за работа на смени по график
• Отговорност и организираност
Ние Ви предлагаме

• Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
• Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
• Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
• Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки
Начин на кандидатстване

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 19 юли 2021г. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр.

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

08.07.2021

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК