ИТ Бизнес Аналитик – гр. София

Vivacom е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

Участва в доставката на ИТ решения като част от проектите на компанията
Разбира бизнес нуждите и как те спомагат за постигане на мисията и визията на компанията
Събира, дефинира, анализира и документира бизнес изискванията на вътрешните клиенти във връзка със специфични ИТ решения
Идентифицира проектни зависимости и системни ограничения, свързани с реализацията на техническото решение
Извършва ре-инженеринг на бизнес процесите, в съответствие с изискванията на бизнес клиентите, за постигане на по-високи ефективност и ефикасност
Идентифицира потенциални рискове и пропуски в поставените бизнес изисквания, които биха довели до отклонение от поставената цел
Определя успешно заинтересованите страни и съгласува изпълнението на ИТ решението с тях
Гарантира спазване на поставените срокове, за изпълнение на дейността си, с фокус върху качество
Участва активно в рамковия дизайн на техническото решение, в определяне на засегнатите системи и подхода за реализация
Контролира и осигурява правилното протичане на процесите по реализация на изискванията, свързани с внедряване на нови или модифициране на съществуващи системи и приложения
Поддържа в актуално състояние проектната документация
Участва в процеси по развитие на дейност бизнес анализ и подобряване на качеството на предоставяните ИТ услуги

ИЗИСКВАНИЯ

Висше образование, степен Бакалавър, специалност в областта на информационните технологии или телекомуникациите
Минимум 3 години професионален опит в областта на информационните технологии и/или телекомуникациите
Добри познания за различни ИТ услуги и приложения, както и процедури, политики и най-добри ИТ практики
Познания в областта на Agile и Waterfall методологиите
Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо
Отлична компютърна грамотност - MS Office, MS Project
Отлични комуникативни умения и умения за работа в екип
Отлични аналитични умения
Иновативно мислене
Познаване на бизнес анализ методологии и инструменти ще се счита за предимство.
Умения за работа с Jira и Confluence ще се считат за предимство

Ние Ви предлагаме

Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Начин на кандидатстване

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

29.09.2021

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК