Младши търговски асистент

Телепоинт е компания, която управлява три Дейта центъра, два на територията на град София и един в град Монтана.
Компанията е с дългогодишен опит в областта на телекомуникационните услуги и информационни технологии.

За нашия търговски екип търсим сътрудник, който да помага в ежедневната търговска дейност на нашия мениджър „ Международни клиенти“ .
Ако търсите възможност за кариера като търговец, имате желание да се учите и приемате новите предизвикателства, ще се радваме да станете наш колега.

Какво включват Вашите задължения?

• Комуникация с текущите клиенти на компанията и съдействие при намирането на нови;
• Подготвяне на ценови предложения, които мениджъра да представя на потенциални клиенти на компанията;
• Работа с документи (създаване, сканиране, архивиране, изпращане, получаване и обработване на документи);
• Следене на сроковете за изпълнение на поетите ангажименти по договори на наши клиенти;
• Изготвяне на справки, анализи и отчети.

Изисквания за заемане на длъжността:

• Средно/висше образование;
• Добро ниво на владеене на английски език;
• Много добра компютърна грамотност;
• Свободна работа с Internet, Word и Excel.

Какво предлага нашата компания?

В Телепоинт работят хора, които са придобили своите знания и умения тук.
Всеки един от нас е започнал своя път като теб, започвайки от нулата, но с желание да върви напред, да овладее нова професия, да се справи с предизвикателството да работи в сектора на Телекомуникациите и да стане много добър в работата си.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Телекомуникации
Aдминистративна дейност и продажби

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. \"Овче поле\" № 122

Дата:

08.09.2021

Организация:

Телепоинт ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Телепоинт ООД може да получите ТУК