АСИСТЕНТ НА ДИРЕКТОР СТРАТЕГИЧЕСКИ КЛИЕНТИ

Ние сме високотехнологична компания, която е лидер в областта на колокационните услуги с три модерни, неутрални и напълно резервирани дейта центрове от най-висок клас.
Неизменна част от политиката на фирмата е техническо и оперативно оптимизиране, както и постоянно усъвършенстване на всеки детайл.
Клиентите на Телепоинт са мултинационални и български компании, които са се убедили в качеството и високото ниво на нашите услуги.
Във връзка с нашето успешно и динамично развитие за нашия търговски отдел търсим.
Асистент на Директор стратегически клиенти

Основни дейности и отговорности
Помага на нашия Директор стратегически клиенти в ежедневната му работа:
• Извършва всички административни дейности, които са част от текущата работа (сканиране, копиране и архивиране на документи).
• Води кореспонденция с корпоративни клиенти и доставчици на компанията, на български и английски език.
• Организира и подготвя бизнес срещи като кани участниците и подготвя необходимите справки и материали за случая.
• По време на делови срещи и съвещания води бележки и документира дневния ред на срещите, взетите решения и поставените срокове.
• Поддържа текущата кореспонденция-изходяща и входяща.
• Изготвя справки, анализи и отчети възложени му от Директора.

Общи изисквания:
• Средно/висше образование;
• Добро владеене на английски език;
• Много добра компютърна грамотност;
• Свободна работа с Word и Excel;
• Аналитично мислене и способност за самостоятелно решаване на задачи;
• Силна клиентска ориентираност и желание за работа с клиенти;
• Работа в екип и много добри комуникативни умения.

Личностни качества:
Отговорност, организираност, инициативност, стремеж към самоусъвършенстване, желание за професионално развитие и надграждане на придобитите знания и умения.

Компанията предлага:
• Интересна работа в развиваща се ИТ компания, която е част от света на новите технологии.
• Коректни трудови взаимоотношения.
• Стимулиращо възнаграждение за положения труд.
• Работа в светъл и уютен офис, който се намира на комуникативно място и е удобен да стигнете до него както с градски транспорт, така и с личен автомобил.
• Ще можете да организирате работния си ден в рамките на стандартно работно време , така че да го съчетавате със собствените си ангажименти.

Документи за кандидатстване:
• Автобиография.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Aдминистративна дейност и продажби

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. \"Овче поле\" № 122

Дата:

11.10.2021

Организация:

Телепоинт ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Телепоинт ООД може да получите ТУК