Старши специалист B2B изходящ кол център – гр. София

Vivacom е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За дирекция Корпоративни продажби ние търсим мотивиран кандидат, който да заеме позиция Старши специалист B2B изходящ кол център.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ ЩЕ БЪДАТ:

Разработване и изпълнение на стратегия по отношение на активностите по кампании през Кол център за търговските екипи и контрол на клиентското обслужване
Управление и контрол на изпълнението на заложените кампании към кол центъра
Анализ на резултатите и изготвяне на предложение за повишаване ефективността на търговската активност и повишаване качеството на обслужване на корпоративните клиенти
Проучване пазара по отношение на нови практики и методи за изследване на клиентската удовлетвореност.

УСПЕШНИЯТ КАНДИДАТ ПРИТЕЖАВА:

Висше образование
Опит в продажби или обслужване на клиенти
Много добри компютърни умения – MS Office
Владеене на английски език-работно ниво
Висока лична мотивация
Устойчивост на работа под напрежение
Високо развито чувство за отговорност
Прецизност в изпълнението на възложените задачи
Общителност, комуникативност
Позитивност

Ние Ви предлагаме

Професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Начин на кандидатстване

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография, мотивационно писмо и препоръка за позицията, не по-късно 2 ноември 2021 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

22.10.2021

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК