Офис мeниджър

Лорен Нетуъркс АД е компания, работеща в сферата на телекомуникациите, иновативните технологични и енергийни решения и системната интеграция. За постигане на целите на развитието си компанията търси:

ОФИС МЕНИДЖЪР

Основни цели на позицията

Отговаря за организацията, функционирането и поддръжката на офиса на компанията, като организира административното, организационното и техническото обслужване на работата на екипа на дружеството.

Основни задачи на позицията

1. Осъществява организационно-техническо обслужване на прекия си ръководител и екипа, като:
- Организира и следи за изпълнението на дейностите по поддръжка на офиса;
- Осигурява и контролира наличностите на необходимите канцеларски и други материали;
- Получава, изпраща и предава кореспондеция, пратки, документи, съобщения по електронна поща, отговаря на телефонни обаждания и др.;
- Води при необходимост протоколи от срещи и заседания ;
- Размножава и предава писмени материали, осведомява определените лица за устните нареждания на Изпълнителния директор;
- Предоставя документи за подпис на ръководителя и на други определени от него лица;
- Получава и предава на адресатите в компанията служебната кореспонденция.
- Изпраща служебна кореспонденция и отговаря за пощенската кутия на дружеството.
- Организира и изпълнява back - office функциите на IoT проект;
- Организира архивното съхранение на документи;
2. Съставя и води график за срещите на ръководителя и осигурява присъствието на поканените или повикани от него лица.
3. Съставя и води график за ползване на залата за срещи, координира ползването на служебните автомобили.
4. Подсигурява организационно и технически необходимата на ръководителя и другите служители в офиса информация, документи, канцеларски материали и др.

Идеалният профил е:

• Подходящо професионално или висше образование;
• Опит на подобна позиция;
• Креативна и динамична личност;
• Отлични компютърни и презентационни умения;
• Прецизност, подреденост, внимание към детайлите;
• Проактивност, експедитивност, отговорност;
• Много добро работно ниво на английски език

Ние предлагаме

• Интересна и динамична работа в екип;
• Постоянен трудов договор, мобилна комуникация, оборудвано работно място;
• Възможност за допълнително възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Професионално развитие

При интерес към позицията, очакваме кандидатите да изпратят до 30 дни от публикуването на обявата на имейл office@lorennetworks.com , подробно CV с актуална снимка, в което да посочат удобно време и начин за провеждане на интервю.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните Ви данни са строго конфиденциални и ще бъдат използвани съгласно ЗЗЛД и добрите HR – практики.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Aдминистративна дейност и продажби

Населено място:

Гр. София

Дата:

01.11.2021

Организация:

Loren Networks AD

Детайли за организацията:

Повече информация за Loren Networks AD може да получите ТУК