Специалист Визуален контрол на печатни платки

Описание

Нашият клиент:

Продуктова компания, която е лидер в разработката и програмирането на честотни инвертори за АС двигатели и системи за съхраняване на ел. енергия, работеща основно за швейцарския пазар. За тях търсим амбициозен колега, с малко опит, който да заеме позицията на

Основни задължения за длъжността:

- Визуален контрол на монтирани печатни платки с повърхностен (SMD) и конвенционален (TH) монтаж.
- Извършване на корекции със специализирано оборудване като станция с горещ въздух, вакуум помпа и др.

Основни изисквания:

- Бакалавърска степен в същата област е предимство, но не е задължително;
- Минимум една година и половина професионален опит в тази сфера;
- Познаване на ел. компоненти като SMD и TH;
- Опит в разчитане на техническа документация и познаване на електронните компоненти;
- Владеене на английски език на ниво разчитане на документация;

- Предимство е опит с AOI машини.

Средно-специално образование в сферата на Електроника, Електротехника, Машиностроене, Компютърни системи;

Компанията може да Ви предложи:

- Добро стартово заплащане;
- Различни парични бонуси (за Великден, Коледа и при изпълнение на проект);
- Участие в интересни проекти;
- Стабилен, приятелски екип, с ниско текучество.

Ако мислиш, че това е точното място за теб, не се колебай, и ни изпрати веднага твоята автобиография на български или на английски език!

Конфиденциалността на всички заявления е гарантирана. Ще се свържем само с одобрените кандидати за позицията!
Кандидатите не плащат никакви такси на агенцията - услугите са напълно БЕЗПЛАТНИ.
(Bulwork Company LTD - (лиценз № 2107 от 01.09.2016 г. издаден от МТСП).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Софтуер/ Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. София

Адрес:

15, Tsarigradsko Shose Blvd., fl. 2,1124, Sofia, Bulgaria

Дата:

22.11.2021

Организация:

BULWORK
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за BULWORK може да получите ТУК