Младши IT специалист с Английски език

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш килент - межденародна компания, търсим да назначим:

Задачи и отговорности:

Техническа поддръжка по целия хардуер и софтуер;
Диагностицира и разрешава технически проблеми свързани с устройства, пакета на Microsoft и други приложения;
Сътрудничи по технически въпроси между екипи и между продукти, като работи с колеги от други екипи, ако е необходимо за разрешаване на проблеми;
Препоръчва стратегии, политики и процедури за информационни технологии чрез идентифициране на проблеми; оценка на тенденциите; предвиждащи изисквания.

Компанията предлага:

Отлично възнаграждение;
Приятна работна среда в международна компания;
Допълнителни социални придобивки;
Фирмен обучения, бонуси карта за цялата градска мрежа и атрактижна централна локация.

Изисквания:

Английски език минимум ниво С1
Опит в ферата на облужване на клиенти е задължително;
Познания за ИТ мрежи, хардуерни компоненти и комуникационни системи са плюс;
Опит с текущи операционни системи и актуални приложения.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Бърза писмена комуникация, сръчност и проактивност.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Хардуер/Разработка и поддръжка
Софтуер/ Разработка и поддръжка
Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Дата:

23.11.2021

Организация:

HRS Bulgaria