Техник Телекомуникации - оптична кабелна мрежа - гр. София

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ти ще бъдеш важна част от нашата мисия да предоставяме най-добрите услуги и клиентско изживяване на милиони потребители. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

КАКВИ ЩЕ СА ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?
Поддържа и ремонтира елементи от оптичната кабелна мрежа на телекомуникационния оператор
Аварийно отстранява повреди по оптичните кабелни линии и възстановява повредените съоръжения
Участва в изграждане, измерване и пускане в действие на нови оптични трасета и разширяване на съществуващите
Отговаря за правилната експлоатация и поддръжка на оптичните кабелни трасета
Участва в приемането на нови клиентски и инфраструктурни оптични трасета
Паспортизира оптичната мрежа и участва в проверки по каналната мрежа
Взаимодейства със специалистите в другите отдели при експлоатация и поддръжка на мрежата

КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?
Средно техническо образование
Опит на подобна позиция ще се счита за предимство
Познание за типовете оптични мрежи и елементи (FTTB, FTTH – AON, PON и др.)
Умения за работа с измервателна апаратура и специфична апаратура за изграждане и поддръжка на оптични трасета
Шофьорска книжка, категория В
Умения за работа в екип
Отговорност и инициативност

КАКВО ТИ ПРЕДЛАГАМЕ?
Конкурентно възнаграждение: фиксирана заплата и допълнителен бонус, спрямо приноса и постигнатите резултати
Работа с най-новите технологии, като XGS 10 Gbps оптичен интернет и интерактивната стрийминг платформа EON
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Възможност за кариерно развитие в други технически и ръководни позиции

Редица придобивки като: Допълнително здравно осигуряване за теб и твоето семейство, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

23.12.2021

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК